Dnia 3 października 2018r. odbył się konkurs z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Z każdej kategorii wiekowej został wybrany Super Mistrz Głośnego Czytania. Klasy I-III czytały fragment książki o przygodach Gangu Słodziaków. Natomiast uczniowie kl. IV-VIII przygotowywali fragment z nowości wydawniczych biblioteki szkolnej. Organizatorami konkursu była biblioteka i świetlica szkolna. Prezentacje uczniów oceniała komisja w składzie: p. wicedyrektor Iwona Buciak, p. Ewa Ołdakowska, p. Ewa Stencelewicz, p. Karolina Leska – Szczepaniak.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy a zwycięzcy książki i maskotki.

Zwycięzcy Konkursu Głośnego Czytania:

Klasy I:

Antoni Boiński kl. I a

Klasy II – III:

Ola Lenczewska kl. II d

Wyróżnienia otrzymali:

Andrzej Jarosz kl. III a

Julia Szałapska kl. II a

Klasy IV – VIII:

Piotr Pęgiel kl. IV c

Wyróżnienie otrzymała:

Julia Żurek z kl. VI a.

 GRATULUJEMY!