Przedruk ze strony:
http://www.pojezierze.com.pl/content.php?cms_id=12625sid=c731c18689bcdf111925f14d4376724fkat=2dzial=14575

Młodzi siatkarze UKS Volley, „w cywilu” uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Wałczu, odnieśli duży sukces w turnieju eliminacyjnym w piłce siatkowej chłopców „Kinder + Sport” w kategorii trójek (5 klasa) w Kołobrzegu.

Wałczanie w komplecie (3 zespoły) awansowali do Półfinału Wojewódzkiego, który zostanie rozegrany 16. marca w Koszalinie. Warto przypomnieć, że turniej „Kinder + Sport” traktowany jest jako Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej.
W Kołobrzegu grało 21 zespołów podzielonych na 3 grupy z: Koszalina, Szczecina, Darłowa, Pyrzyc, Drawska Pomorskiego, Kołobrzegu i Wałcza.
Pierwszy wałecki zespół w składzie: Jakub Kisielewski, Marcel Urbański i Michał Briegman zajął w swojej grupie 2. miejsce, drugi zespół, w którym zagrali Paweł Gmiterczuk, Tomasz Łojek i Igor Walnyckyj w swojej grupie również uplasował się na 2. miejscu, a trzeci zespół, w którym wystąpili Mateusz Lis, Wojciech Markiewicz, Fabian Michalak i Kajetan Kabatek wywalczył 4. miejsce i również awansował do kolejnego etapu rozgrywek.

oprac. tc