W szkole działa Rada Rodziców, która wspiera działalność statutową szkoły. W tym dziale znajdziesz informacje o składzie osobowym Rady Rodziców oraz inne informacje.

1​ % DLA TWOJEJ SZKOŁY

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Wałczu!

Szanowni Państwo​,
dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: P​rzekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. P​rogram umożliwia gromadzenie przez Radę Rodziców - za pośrednictwem F​undacji “Rodzice Szkole”​, organizacji pożytku publicznego ​nr KRS: 0000268115 ​- środków pochodzących z 1% Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.
Celem uczestniczenia w wymienionym programie każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2019 (PIT 28 poz. 140, PIT 36 poz. 442, PIT 36L poz. 148, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) - ​“RR Szkoły Podstawowej nr 4 w Wałczu”.

Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4 w Wałczu

Przewodnicząca Katarzyna Żuber,
Zastępca Anna Ogonowska,
Skarbnik Aneta Pietrzak.

Dzieci na łące

Skład Zarządu Rady Rodziców
- rok szkolny 2019/2020

Przewodnicząca -  Katarzyna Żuber

Zastępca: Anna Ogonowska

Skarbnik: Aneta Pietrzak

Sekretarz: Aneta Pietrzak

Komisja Rewizyjna: Kamila Budzynowska, Marta Brzezińska

Zapraszamy wszystkich rodziców do współpracy
- Pamiętajmy, Te dzieci są Nasze:)

Dzieci na placu zabaw

Drogi Rodzicu sprawdź, czy dokonałeś już wpłaty na Radę Rodziców.

Możesz to jeszcze zrobić - to tylko:

• pierwsze dziecko - 20 złotych na cały rok szkolny,
  • drugie dziecko - 15 złotych,
  • każde kolejne dziecko jest zwolnione z opłat.