Dnia 25 kwietnia w naszej szkole odbył się kiermasz ciast z okazji obchodów dnia św. Patryka zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego. Całkowity dochód w kwocie 50,30 został przekazany na cele statutowe stowarzyszenia Razem dla Zwierząt, za co serdecznie dziękujemy. Duże podziękowania kierujemy też do naszych młodych wolontariuszek z klasy 6a,  które zajęły się sprzedażą ciast.

Halina Spieczyńska

22 stycznia 2019r. siedmiu uczniów naszej szkoły wzięło udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej, którego organizatorem było biuro Wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego prof. Bogusława Liberadzkiego. Wyróżnienie w konkursie otrzymał Łukasz Budzynowski z klasy 8b.

22 marca odebrał osobiście gratulacje i nagrodę od prof. Bogusława Liberadzkiego uczestnicząc w Konferencji zorganizowanej na Uniwersytecie Szczecińskim.

Małgorzata Kasińska

Dnia 10 maja uczniowie klasy V e, IV e i część uczniów z klasy VII c, wybrali się na klasową wycieczkę do Poznania. Atrakcji było wiele. W pierwszej kolejności oddali się w ręce sztuki. W Teatrze Muzycznym obejrzeli "Madagaskar".  Nie zabrakło także Mc'Donaldsa. Największą atrakcją była jednak wizyta na Jump Arenie. Panie K. Kania i A. Komorowska wykupiły uczniom dodatkową opcję kaskaderską, gdzie dzieci mogły wykonywać salta, skakać z wysokości na miękkie materace, a także uczyć się różnych sztuczek od czuwających nad nimi bez przerwy instruktorów. Dziękujemy za opiekę nad dziećmi mamie Zosi, Pani Izie oraz babci Macieja.

Katarzyna Kania
Anna Komorowska