Jesteśmy w Wielkim Finale Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of Moving🏆🏐
W dniu 16.06.2020r W Kołobrzegu został rozegrany pierwszy Finał Wojewódzki Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of Moving w kat. 4 dziewcząt. Wzięło w nim udział 10 drużyn z województwa zachodniopomorskiego, w tym nasze dziewczęta z UKS Volley Wałcz, uczennice klas sportowych SP4 w Wałczu.
Dziewczyny pomimo zaistniałej sytuacji związanej z pandemią spisały się rewelacyjnie i zajęły II miejsce premiowane awansem do Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Zabrzu
Od początku turnieju za główne pretendentki do zwycięstwa uznawane były zawodniczki z Goleniowa. Z tej roli wywiązały się celująco, wygrywając wszystkie spotkania. Drugie miejsce rozstrzygnęło się, jak się okazało potem już w eliminacjach, gdzie spotkały się zawodniczki z Wałcza i Kołobrzegu. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 22:20 dla Wałcza !!!
Skład : Amelia Rozwałka, Marta Kinasiewicz, Amelia Zborała, Klaudia Grzesiak, Karolina Matuszak, Milena Kamińska.
Trener : Michał Porębiak

Gratulacje💪👏👏🏐

Kochani,  zapraszamy do obejrzenia zdjęć z nietypowego zakończenia roku szkolnego. Dziękujemy Wam za Waszą obecność i życzymy udanych, bezpiecznych i wolnych od trosk wakacji! Mamy nadzieję, że po wakacjach będzie już normalnie :)

Grupa przedszkolna

Grupa przedszkolna spotyka się o godz. 8.00  w swojej sali w ilości 12 uczniów.

Klasy I-III

Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej wchodzą do szkoły wejściem od strony boiska. Nauczyciel czeka na swoją grupę, zaprowadza do klasy, wręcza świadectwa i odprowadza do wyjścia. Zakończenie w klasach odbywa się bez udziału rodziców, którzy zachowując odległość społeczną czekają na swoje dziecko przed szkołą.

W imieniu misjonarzy i ludzi potrzebujących, którymi wie opiekują - bardzo dziękujemy za to, że przyłączyliście się Państwo do naszej akcji "Wyślij pączka do Afryki 2020" i udzieliliście nam wsparcia.

To symboliczne wysyłanie lukrowanych pączków do Afryki, to tak naprawdę wsparcie projektów, które polscy zakonnicy realizują w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. Pomoc, którą Państwo okazaliście była bardzo cenna. Wysiłek dyrekcji, grona pedagogicznego, personelu, rodziców i dzieci i chęć niesienia pomocy jest budująca i może być przykładem dla innych.

CORONATIME w wykonaniu uczniów klas VI. Zapraszamy do galerii, znajdziecie tam więcej niesamowitych prac!

"Przyjdź i zaznacz swoją obecność zawiązując wstążkę na bramie szkoły. Pokaż że jesteś obecny w swojej szkole mimo to, że nie możesz w niej być." We are present! to akcja plastyczna rozpoczęta przez uczniów klas 7 w ramach lekcji plastyki a zakończona przez uczniów z koła plastycznego. "

Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w fotogalerii:)

Katarzyna Aftyka

Wyniki tegorocznego Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR są dostępne!

Kochani, aż 15 uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych!!!
Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział konkursie KANGUR.

Swoje wyniki sprawdzicie w Ogłoszeniach w dzienniku elektronicznym Librus.

GRATULUJEMY!

BRAWA dla Was !

Zespół Nauczycieli Matematyki

Kochani Uczniowie.
Już wkrótce egzamin, którym kończycie naukę w Szkole Podstawowej nr 4. Wiemy, że denerwujecie się, ale pamiętajcie, macie wsparcie Wszystkich nauczycieli i oczywiście dyrekcji Szkoły. Korzystajcie z konsultacji, które prowadzą dla Was wychowawcy i nauczyciele.

Egzamin zostanie przeprowadzony w dniach 16-17-18.06.2020:

• 16.06.2020 - egzamin z j. polskiego,
  • 17.06.2020 - egzamin z matematyki,
  • 18.06.2020 - egzamin z języka angielskiego.

W imieniu Centrum Hajdasz przekazujemy podziękowania i niespodziankę dla całej społeczności szkolnej.

Z ogromną wdzięcznością składamy Państwu podziękowania za kolejny rok współpracy.

Rok, który miał być rokiem realizacji kolejnych planów i rozwoju naszej placówki okazał się jednak egzaminem z pokory, umiejętności podejmowania natychmiastowych decyzji i dostosowania się z godziny na godzinę do „nierealnych realiów”. Faktycznie, było nam bardzo ciężko..., ale otrzymaliśmy ogromne wsparcie od dzieci, Rodziców, Nauczycieli i Dyrekcji szkół. Setki telefonów z zapytaniem jak sobie radzimy i czy będziemy dalej prowadzili zajęcia;-). Dziękujemy za te słowa wsparcia! To dzięki nim nie poddaliśmy się!

W dniach 1- 25 czerwca  biblioteka naszej szkoły będzie przyjmować zwroty podręczników i wypożyczonych książek.

Ze względu na zasady bezpieczeństwa przyjmowanie zwrotów będzie się odbywać w wyznaczonych dniach i godzinach (osobno dla poszczególnych klas).

Uwaga!  Bardzo ważne!

Procedury przekazywania podręczników i wypożyczonych książek

1. Przypominamy, że zwrócenie udostępnionych podręczników i książek jest obowiązkiem każdego ucznia.

2. W przypadku zagubienia lub zniszczenia podręcznika lub książki należy je odkupić – nie mamy możliwości przyjmowania  pieniędzy.

3. Prosimy o odpowiednie przygotowanie podręczników i książek do zwrotu: