• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

5.O5.2016r. w Drawsku Pomorskim rozegraliśmy kolejny Regionalny Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców "KINDER + SPORT" w kategorii dwójek (4 klasa). Kolejny raz znakomicie spisali się nasi zawodnicy (Dominik Szmyt, Seweryn Miazga), którzy w stawce 22 drużyn (Kołobrzeg, Szczecinek, Koszalin, Darłowo, Drawsko Pomorskie) zajęli znakomite II miejsce !!

Trenerem drużyny jest Adam Czaszyński

 

 

 

W Koszalinie odbył się turniej eliminacyjny do Finału Wojewódzkiego Kinder + Sport w kategorii "dwójek". W zawodach startowało 27 zespołów a awans do finału wojewódzkiego uzyskały 4 najlepsze drużyny. Bardzo dobrze spisały się nasze zespoły. Dominika Przyłoga, Patrycja Przyłoga i Klaudia Stępień zajęły I miejsce a Aleksandra Deneka i Aleksandra Kin miejsce 7.

MVP turnieju została Dominika Przyłoga

Trenerką dziewcząt jest Agnieszka Szczerbo-Niefiedowicz

 

 

24.04.2016 roku zawodniczki UKS VOLLEY w składzie:
Nina Jankowska, Klaudia Wojna, Dominika Kalinowska oraz Frątczak Martyna wzięły udział w turnieju KINDER + SPORT w Czaplinku. Dziewczęta pokazały bardzo dobrą grę w eliminacjach przegrywając tylko jedno spotkanie z Kołobrzegiem. Po dostaniu się do finałowej piątki turnieju zawodniczki VOLLEYA przegrały swoje mecze i zajęły ostatecznie V miejsce. Trener drużyny Łukasz Cygan jest zadowolony z gry zawodniczek, gdyż dziewczęta rywalizowały z klasami VI, co dobrze rokuje na przyszły rok.
Dziewczęta głowa do góry.

Trenerem dziewcząt jest Łukasz Cygan

 

Eliminacje Mini Piłki Siatkowej Chłopców " KINDER + SPORT" w kategorii trójek (5 klasa) za nami. Dzisiaj (24.04.2016) w Drawsku Pomorskim startowało 15 zespołów. Kolejny raz na podium (III miejsce) stanął nasz pierwszy zespół (Jakub Wójcicki, Oliwier Książek i Przemysław Gradzik). W poprzednich turniejach w Koszalinie i Szczecinku chłopcy zajmowali II miejsca i dlatego pewnie awansowali do Finału Wojewódzkiego. Do finałów awansowała także nasza druga trójka (Oskar Brożek, Hubert Drewka, Mikołaj Wicher i Michał Marcinkowski), która dzisiaj zajęła VI miejsce, a w poprzednich turniejach III i IV. Finał Wojewódzki zostanie rozegrany 5 czerwca w Szczecinku, wystąpi w nim 12 najlepszych zespołów, które będą walczyć o prawo startu w Finale Ogólnopolskim " KINDER + SPORT" (nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mini Piłce Siatkowej).

Trener: Adam Czaszyński

 

W sobotę 23.04 w Poznaniu odbył się Turniej Grand Prix Enea Akademii Sportu.
W kategorii "2" nasz klub reprezentowały Dominika i Patrycja Przyłoga, Aleksandra Kin, Aleksandra Deneka, Julia Książek oraz Klaudia Stępień. Ogółem w tej kategorii startowały 42 zespoły. Bardzo dobrze spisały się obie nasze "2" zajmując miejsca VII (Ola Deneka, Julia Książek i Klaudia Stępień) i IX (Dominika i Patrycja Przyłoga i Ola Kin).

Trenerka: Agnieszka Szczerbo-Niefiedowicz

 

Tydzień temu (3. 04. 2016 r.) w Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców "KINDER + SPORT" znakomicie zaprezentowali się chłopcy w rozgrywkach "trójek", zajmując II i III miejsce. Dzisiaj (10.04) w ich ślady poszli młodsi o rok koledzy (Seweryn Miazga, Dominik Szmyt) i na turnieju rozegranym w Koszalinie, w rywalizacji 24 zespołów uplasowali się na II miejscu. Ambitnie również walczyły nasze pozostałe "dwójki" (Kacper Giza, Wiktor Sękowski, Oskar Zapaśnik i Paweł Przybylski, Bartosz Szczęsny, Oskar Aftyka). Niestety tym razem zabrakło szczęścia i chłopcy uplasowali się na dalszych pozycjach. Ale każdy udział w turniejach procentuje i następnym razem będzie lepiej. A okazja będzie za 2 tygodnie na turnieju w Drawsku Pomorskim.

Trener: Adam Czaszyński

 

3.04.2016 r. w Szczecinku rozegraliśmy pierwszy turniej eliminacyjny Mini Piłki Siatkowej Chłopców "Kinder + SPORT" (w kategorii trójek - 5 klasa). W stawce 20 drużyn z Koszalina, Kołobrzegu, Szczecinka, Darłowa, Drawska Pomorskiego, Łękna i Wałcza, bardzo dobre wyniki osiągnęli nasi chłopcy. 1 zespół (Jakub Wójcicki, Oliwier Książek, Igor Tęcza) uplasował się na II miejscu ulegając w meczu o złoto drużynie GRYFU Szczecinek, była to jedyna porażka w turnieju. Brązowe medale zdobył nasz 2 zespół (Oskar Brożek, Hubert Drewka, Przemysław Gradzik). Miłą niespodzianką było również VII miejsce naszej 3 drużyny (Mikołaj Wicher, Jakub Wyrwiński, Michał Marcinkowski).
Następne turnieje w Koszalinie i Darłowie. 4 najlepsze drużyny z eliminacji awansują do Finału Wojewódzkiego. Jest dobrze, a może będzie jeszcze lepiej !!!

Trener: Adam Czaszynski

 

23.03.2016r. nasi uczniowie brali udział w Turnieju Piłki Siatkowej w Pile. W kategorii trójek (5 klasa) w stawce 9 zespołów nasi zawodnicy (Jakub Wójcicki, Oliwier Książek, Igor Tęcza, Przemysław Gradzik, Hubert Drewka, trener Adam Czaszyński ) wygrali wszystkie swoje mecze bez straty seta (2:0) i zajęli zasłużone I miejsce. W tym samym turnieju w kategorii czwórek (6 klasa) podopieczni Łukasza Cygana, czterech Jakubów (Jakub Żuber, Jakub Kudliński, Jakub Sobecki i Jakub Kozakowski) również bez straty seta wygrali wszystkie swoje mecze i w stawce 9 drużyn wywalczyli I miejsce.

 

16-17.01.2016r. Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Chłopców "MINI GRYF CUP" za nami !!!
Startowało 40 zespołów : Starogard Gdański, Krotoszyn, Kędzierzyn Koźle, Gubin, Lębork, Koszalin, Kołobrzeg, Zbąszynek, Darłowo, Szczecinek i Wałcz.
Niestety tym razem bez spektakularnych wyników. 10 i 12 miejsce w dwójkach, 11 i 13 miejsce w trójkach. Chłopcy dali z siebie wszystko co mogli, walczyli jak lwy, ale osłabiła nas ospa i brak treningów, który był spowodowany długą przerwą świąteczną (23.12.2015r. - 6.01.2016r.) Ale nie ma co się tłumaczyć, trzeba wyciągnąć wnioski i pracować dalej !!!!!!!!!!

Trener: Adam Czaszyński

 

11-13.12.2015r. Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Kołobrzegu
Trzy dni rywalizacji, 30 zespołów (Kielce, Gdańsk, Kołobrzeg, Darłowo, Milicz, Gubin, Koszalin, Szczecinek, Poznań, Krotoszyn, Zbąszynek, Lębork, Starogard Gdański, Sulechów i Wałcz).
" Niestety" 8 miejsce. Przegraliśmy tylko 4 mecze (po zaciętej walce). Trener zadowolony! Forma idzie w górę, jest postęp, a to najważniejsze ! Następne turnieje w Szczecinku i Gdańsku.
Oprócz rywalizacji na boisku był basen, konkursy i Zumba !!!

Trener: Adam Czaszyński

 

Zawodniczki klasy IV  uczestniczyły w Turnieju "Singli" w Czaplinku, który się odbył w miniony weekend. Znakomicie spisały się nasze zawodniczki, zajmując czołowe miejsca w gronie 76 zawodniczek biorących udział w turnieju. III miejsce zajęła Dominika Przyłoga, a IV Patrycja Przyłoga. W II dziesiątce sklasyfikowana została Klaudia Stępień, w III dziesiątce Julia Książek, w IV Ola Kin, a Anna Walnycka, Gabrusia Bratkowiak, Dominika Gąsiorowska i Magdalena Woźniak w V dziesiątce.

Trenerka: Agnieszka Szczerbo-Niefiedowicz

 

Zawodniczki Volley SP 4 Wałcz uczestniczyły w Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Murowanej Goślinie, spisując się rewelacyjnie w 3 kategoriach wiekowych. Pierwsze miejsce w kategorii "4" zajął zespół UKS Volley SP 4 w składzie Wiktoria Bienias, Roksana Mamzer, Pastusiak Monika, Ptak Klaudia pozostawiając za sobą 8 zespołów. W kategorii "3" wśród 7 zespołów pierwsze miejsce zajął również nasz zespół w składzie Jankowska Nina, Kalinowska Dominika, Wojna Klaudia. W tej samej kategorii drugie miejsce zajął nasz drugi zespół w składzie Frątczak Martyna, Murańska Lena oraz Popadiak Oliwia.
Natomiast w kategorii "2" tj. dziewcząt z klas "IV" wysokie 2 miejsce pośród 18 zespołów zajęły nasze dziewczęta w składzie Dominika Przyłoga, Patrycja Przyłoga i Julia Książek. VI miejsce w tej kategorii zajął drugi nasz zespół w składzie Kin Aleksandra, Deneka Aleksandra, Stępień Klaudia. Trenerem zespołów jest Agnieszka Niefiedowicz.

 

29.11.2015r. zawodnicy i zawodniczki UKS VOLLEY SP4 brali udział w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Drawsku Pomorskim. Chłopcy rywalizowali w kategorii dwójek (klasy IV) i trójek (klasy V), natomiast dziewczęta w kategorii dwójek. Nasze zawodniczki w swojej kategorii wiekowej odniosły potrójny sukces. I miejsce wywalczyła drużyna w składzie: Patrycja Przyłoga i Aleksandra Kin, na drugim stopniu podium stanęły: Dominika Przyłoga i Klaudia Stępień, na trzecim miejscu uplasowały się: Aleksandra Deneka i Julia Książek. Trenerką drużyny jest Agnieszka Niefiedowicz. Podopieczni Adama Czaszyńskiego w kategorii trójek zajęli I miejsce (Hubert Drewka, Mikołaj Wicher, Michał Marcinkowski) i II miejsce (Jakub Wyrwiński, Rafał Przybylski, Dawid Nęcka). Natomiast w dwójkach chłopcy z Wałcza wywalczyli II miejsce (Dominik Szmyt, Jakub Grygorcewicz) i III miejsce (Kacper Giza, Seweryn Miazga). Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, a pierwsze trzy zespoły puchary i dyplomy.

 

Zawodniczki i zawodnicy UKS Volley SP 4 Wałcz uczestniczyli w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej, który odbył się w dniach 21-22 listopada w Angermunde (Niemcy). W turnieju uczestniczyło 17 zespołów w tym 3 z Wałcza i 2 z Gdańska oraz drużyny z Niemiec. Turniej miał nietypowy charakter, gdyż zespoły dziewcząt i chłopców rywalizowały pomiędzy sobą o zwycięstwo w turnieju, co w przypadku turniejów w Polsce nie jest praktykowane. Po mimo zaciętej rywalizacji pomiędzy drużynami bardzo dobrze zaprezentowali się nasze zawodniczki i zawodnicy zajmując odpowiednio III, VI i VIII miejsca. Pierwsze miejsce zajęli chłopcy z Jasieniaka Gdańsk, srebrny medal zdobyli chłopcy z Schweriner Sportclub a trzecie miejsce zajęły dziewczęta z Wałcza w składzie Wiktoria Bienias, Wiktoria Jankowska, Mamzer Roksana, Pastusiak Monika, przegrywając w turnieju tylko jeden mecz ze zwycięzcą turnieju. Szóste miejsce zajął II zespół dziewcząt UKS Volley w składzie Klaudia Ptak, Klaudia Zaborska, Martyna Górczak, Kalinowska Dominika i Frątczak Martyna. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie Sobecki Jakub, Żuber Jakub, Kozakowski Jakub, Oliwier Książek.
Organizatorzy przygotowując turniej niestety zastosowali niespotykany i niepraktykowany w polskiej siatkówce system rozgrywek, który pozbawiał szans na wygraną np. dziewcząt w rywalizacji z chłopcami, jak też zastosowany system gier eliminacyjnych pozbawił szans gry o wyższe miejsca nasz zespół chłopców.

 

Zawodniczki klasy sportowej VI D w składzie Wiktoria Bienias, Roksana Mamzer, Monika Pastusiak, Wiktoria Jankowska, Klaudia Ptak zwyciężyły w X Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Kołobrzegu. W turnieju udział brały 24 zespoły z Koszalina, Białegostoku, Częstochowy, Szczecina, Pucka, Radomia, Goleniowa, Milicza, Łeby, Sulechowa. Zawodniczki rozegrały 10 spotkań i ostatecznie po emocjonującym meczu finałowym pokonały MKS Dwójkę Zawiercie wygrywając cały turniej. Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju została Roksana Mamzer (SP 4 Wałcz), a nagrodę dla najlepiej rozgrywającej otrzymała Monika Pastusiak (SP 4 Wałcz). Ponadto ZZPS w Szczecinie ufundował puchar dla najlepszej drużyny z woj. zachodniopomorskiego, który również trafił w nasze ręce.

Trenerka: Agnieszka Szczerbo-Niefiedowicz

 

W piątek (4.12.2015r.) o 5 rano wyjechaliśmy na Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Chłopców (trójki, klasy V) do Krotoszyna. Mimo zmęczenia, w stawce 20 drużyn z Warszawy, Grudziądza, Częstochowy, Poznania, Milicza, Turku, Krotoszyna i Kędzierzyna -Koźle, uplasowaliśmy się na 4 miejscu (Oliwier Książek, Igor Tęcza, Jakub Wójcicki). W meczu o 3 miejsce ulegliśmy nieznacznie (1:2 w setach) drużynie z Warszawy. Oliwier Książek został uznany najlepiej wystawiającym turnieju. Wróciliśmy do Wałcza ok. 22, przepakowaliśmy torby i na drugi dzień o 7 rano wyruszyliśmy walczyć na turniej do Murowanej Gośliny. W kategorii dwójek (IV klasy) wywalczyliśmy tam 3 miejsce (Kacper Giza i Seweryn Miazga) i 7 miejsce (Dominik Szmyt, Jakub Wiśniewski i Jakub Grygorcewicz). W kategorii trójek (V klasy) zdobyliśmy 3 miejsce (Jakub Wójcicki, Hubert Drewka i Oliwier Książek) i 4 miejsce (Oskar Brożek, Przemysław Gradzik i Igor Tęcza). W piątek 11 grudnia jedziemy na 3-dniowy turniej do Kołobrzegu.

Trener: Adam Czaszyński

 

 

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dziewczęta:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

V MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Mirosławcu

W FINALE WOJEWÓDZKIM NASZE DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY VIII MIEJSCE (opiekunem Drużyny byla Agnieszka Szczerbo- Niefiedowicz)

 

Chłopcy:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

W FINALE WOJEWÓDZKIM NASI Chłopcy ZAJĘLI XVII MIEJSCE (opiekunem Drużyny byl Radosław Ciliński)

 

POWIATOWE ROZGRYWKI W KOSZYKÓWCE

Dziewczęta:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Marta Romanowska

 

Chłopcy:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Radosław Chilińs

POWIATOWE ROZGRYWKI W PIŁCE NOŻNEJ

Dziewczęta:

I miiejsce - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Agnieszka Kwiatkowska

 

Chłopcy:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawow w Strącznie

II mioejsce - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Mirosławcu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

V MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

VI MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

Opiekun Drużyny: Radosław Ciliński

 

POWIATOWE ROZGRYWKI W PIŁCE RĘCZNEJ

Dziewczęta:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Mirosławcu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

V MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Anna Cicha

 

Chłopcy:

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 wagowo Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Tucznie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Mirosławcu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Anna Cicha

 

POWIATOWE ROZGRYWKI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Agnieszka Szczerbo-Niefiedowicz

 

POWIATOWE ROZGRYWKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Wałczu

Opiekun Drużyny: Łukasz Cygan 

 

REGIONALNE ROZGRYWKIW PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

I MIEJSCE -   Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Starogardzie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Będargowie

Opiekun Drużyny: Agnieszka Szczerbo-Niefiedowicz

 

REGIONALNE REGIONALNE W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Resku

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Będargowie

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Drawsku Pomorskim

Opiekun Drużyny: Łukasz Cygan 

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr48 w Szczecinie

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr5 w Starogardzie

Opiekun Drużyny: Agnieszka Szczerbo-Niefiedowicz

 

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Pyrzycach

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa NR12 w Szczecinie

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Resku

Opiekun Drużyny: Łukasz Cygan 

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

I MIEJSCE - Szkoła Podstawowa w Pyrzycach

II MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr1 w Koszalinie

III MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr3 w Darłowie

IV MIEJSCE - Szkoła Podstawowa nr4 w Wałczu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.11.2015r. zawodnicy i zawodniczki UKS VOLLEY SP4 brali udział w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Drawsku Pomorskim. Chłopcy rywalizowali w kategorii dwójek (klasy IV) i trójek (klasy V), natomiast dziewczęta w kategorii dwójek. Zawodniczki VOLLEYA w swojej kategorii wiekowej odniosły potrójny sukces. I miejsce wywalczyła drużyna w składzie: Patrycja Przyłoga i Aleksandra Kin, na drugim stopniu podium stanęły: Dominika Przyłoga i Klaudia Stępień, na trzecim miejscu uplasowały się: Aleksandra Deneka i Julia Książek. Trenerką drużyny jest Agnieszka Niefiedowicz. Podopieczni Adama Czaszyńskiego w kategorii trójek zajęli I miejsce (Hubert Drewka, Mikołaj Wicher, Michał Marcinkowski) i II miejsce (Jakub Wyrwiński, Rafał Przybylski, Dawid Nęcka). Natomiast w dwójkach chłopcy z Wałcza wywalczyli II miejsce (Dominik Szmyt, Jakub Grygorcewicz) i III miejsce (Kacper Giza, Seweryn Miazga). Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, a pierwsze trzy zespoły puchary i dyplomy.

Mieliśmy pracowity weekend !!!
W piątek (4.12.2015r.) o 5 rano wyjechaliśmy na Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Chłopców (trójki, klasy V) do Krotoszyna. Mimo zmęczenia, w stawce 20 drużyn z Warszawy, Grudziądza, Częstochowy, Poznania, Milicza, Turku, Krotoszyna i Kędzierzyna -Koźle, uplasowaliśmy się na 4 miejscu (Oliwier Książek, Igor Tęcza, Jakub Wójcicki). W meczu o 3 miejsce ulegliśmy nieznacznie (1:2 w setach) drużynie z Warszawy. Oliwier Książek został uznany najlepiej wystawiającym turnieju. Wróciliśmy do Wałcza ok. 22, przepakowaliśmy torby i na drugi dzień o 7 rano wyruszyliśmy walczyć na turniej do Murowanej Gośliny. W kategorii dwójek (IV klasy) wywalczyliśmy tam 3 miejsce (Kacper Giza i Seweryn Miazga) i 7 miejsce (Dominik Szmyt, Jakub Wiśniewski i Jakub Grygorcewicz). W kategorii trójek (V klasy) zdobyliśmy 3 miejsce (Jakub Wójcicki, Hubert Drewka i Oliwier Książek) i 4 miejsce (Oskar Brożek, Przemysław Gradzik i Igor Tęcza). W piątek 11 grudnia jedziemy na 3-dniowy turniej do Kołobrzegu.

Zawodniczki klasy sportowej VI D w składzie Wiktoria Bienias, Roksana Mamzer, Monika Pastusiak, Wiktoria Jankowska, Klaudia Ptak zwyciężyły w X Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Kołobrzegu. W turnieju udział brały 24 zespoły z Koszalina, Białegostoku, Częstochowy, Szczecina, Pucka, Radomia, Goleniowa, Milicza, Łeby, Sulechowa. Zawodniczki rozegrały 10 spotkań i ostatecznie po emocjonującym meczu finałowym pokonały MKS Dwójkę Zawiercie wygrywając cały turniej. Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju została Roksana Mamzer (SP 4 Wałcz), a nagrodę dla najlepiej rozgrywającej otrzymała Monika Pastusiak (SP 4 Wałcz). Ponadto ZZPS w Szczecinie ufundował puchar dla najlepszej drużyny z woj. zachodniopomorskiego, który również trafił w nasze ręce.