• dokumenty
  • plan lekcji3
  • wazne
  • kalendarz

Rada Rodziców

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4 im Zdobywców Wału Pomorskiego

w Wałczu

w roku szkolnym 2017/2018

                                                 Drogi Rodzicu sprawdź, czy dokonałeś już wpłaty na Radę Rodziców.                                                                                                                                                            Możesz to jeszcze zrobić - to tylko 15 złotych na cały rok szkolny za pierwsze dziecko;                                                                                                                                                                                          drugie dziecko - 1o złotych;                                                                                                                                                                                                                                                  każde kolejne  - zwolnione z opłat                                                                                                        

Skład zarządu Rady Rodziców

Przewodnicząca -  Kamila Budzynowska
Zastępca -  Anna Ogonowska
Skarbnik -  Żaneta Pielech
                                                                    Sekretarz - Aneta Pietrzak                                                            

 Komija rewizyjna

                                                      Marta Gadomska        Katarzyna Płowaś 

 

Zapraszamy wszystkich rodziców do współpracy - Pamietajmy, Te dzieci są Nasze