Dzień 17 grudnia 2020 r. był w naszym przedszkolu magicznym dniem. Tego dnia wszystkie dzieci wraz z wróżką wyruszyły wyczarowanym samolotem w podróż do krainy bajek i baśni.
Pierwszym miejscem, które mali podróżnicy odwiedzili była Kraina Królowej Śniegu. W zimowej krainie przedszkolaki znalazły przesyłkę od Królowej Śniegu i drobne niespodzianki dla wszystkich dzieci. Następnie dzieci razem z wróżką wyruszyły do Krainy Czerwonego Kapturka oraz do bajki o Jasiu i Małgosi. Podczas wyprawy dzieci przeżyły wiele ciekawych przygód.
Tego dnia dzieci dowiedziały się, czym różni się bajka od baśni. Opowiadały o swoich ulubionych bajkach oraz rozwiązywały zagadki i wykonywały zadania w oparciu o najsłynniejsze bajki i baśnie.
Był to dzień pełen magii i niezapomnianych wrażeń.

Anna Zelek-Szostek