W drugim tygodniu ferii uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu wzięli udział w półkoloniach. Atrakcji było co niemiara. Uczestniczyliśmy w żywej lekcji historii „Gdy po ziemi chadzali Wikingowie i Słowianie” prowadzonej przez nauczyciela historii Pana Piotra Wojtanka, któremu towarzyszył syn Aleksander. Pani Agnieszka Małaszko z Pracowni Twórczego Rozwoju Galeria Pod Aniołami wprowadziła nas w świat makramy. Podczas warsztatów powstały piękne breloczki ze sznurka. Uczniowie brali udział w warsztatach plastycznych – Rysowanie liścia. Podczas lekcji online z Panią Magdaleną Marchwiak z Ośrodka Edukacji Leśno – Przyrodniczej i Ekologicznej powstały przepiękne książeczki z różnymi rodzajami liści. Podczas półkolonii zaproszenie przyjęła Pani Patrycja Sankowska, która pokazała, że zdrowe jedzenie nie musi być nudneJ. Doświadczenia chemiczne uatrakcyjniły pobyt uczniów w szkole, a kto jeszcze nie miał styczności z bum bum rurkami, miał okazję spróbować. Pogoda dopisała i aktywność na śniegu okazała się najlepszą atrakcją.

Serdecznie dziękujemy osobom zaproszonym za poświęcony czas i cudowne zajęcia.